Online tabuľka veľkostí

nájdite správnu veľkosť

Tabuľky veľkostí na Queens.sk

Predajne a e-shop Queens.sk milujú a predávajú tenisky a streetwear. Pôsobia v Ostrave, Prahe a Brne. V Ostrave majú predajňu a centrálny sklad, v Prahe majú predajňu v centre mesta a kancelárie pre marketingové oddelenie a posledná pobočka je v Brne.

Najviditeľnejšie sú však na internete. Spoločnosť je poháňaná elektronickým obchodom vo všetkých jeho moderných podobách.

Veľkosť obuvi

S topánkami je to jednoduché. Pre každý model predajca pripravil tabuľku veľkostí, v ktorej nájdete rozmery pre USA, EUR a CM. Na niektorých miestach sa uvádza aj veľkosť pre Veľkú Britániu, aby sa dala lepšie porovnať.

Veľkosť šiltovkek

Kupujete si čiapku? Snapbacky majú dve základné veľkosti (S/M alebo M/L), ale niekedy sa označujú aj ako univerzálne, pretože majú nastaviteľný pásik na zadnej strane. Kamionisti to majú rovnako. Veľkosť priliehavých snapbackov sa meria v zlomkoch, ale pridali sme aj rozmer v centimetroch. Udáva obvod hlavy, takže ak váhate medzi dvoma veľkosťami, vezmite si na pomoc krajčírsky meter.

Veľkosť oblečenia

Nemáme tabuľky na oblečenie, pretože každá kolekcia má iný strih a materiál. Postupne však ku všetkým kusom pridávame miery, ktoré nájdete v popise.

Ako zistím správnu veľkosť?
Túto otázku si kladie každý, kto nakupuje online. A čo mám potom robiť, keď mi oblečenie nesedí.

Tabuľka veľkostí Queens.sk
Hľadáte tabuľku veľkostí na webovej stránke Queens.sk?
V e-shope bohužiaľ nie je k dispozícii prehľadná tabuľka.

Moja veľkosť mi nesedí, čo mám robiť?
Žiadny problém, nenosený a nepoškodený tovar môžete vrátiť v pôvodnom obale do 30 dní od doručenia bez udania dôvodu.
Viac informácií nájdete vo formulári na vrátenie.

Aké sú zásady vrátenia tovaru?